Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Katowice Kielce Kraków
Łódź Łowicz Lublin Olsztyn
Pasłęk Piastów Poznań Puławy
Radom Rumia Rzeszów Słupsk
Szczecin Szczytno Tarnów Tczew
Toruń Warszawa Wrocław Wronki
Zamość

Poznaj nasz zespółGdynia Mały Kack

tel. 696 884 489
e-mail: gdynia@mojdietetyk.pl
vice-dyrektor-mirosława-westphal

mgr inż. Mirosława Westphal dietetyk

Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Studium Dialogu Motywującego prowadzonego przez Akademię motywacji i zmian w Warszawie Uczestniczka studium podyplomowego Usługi Żywieniowe i Dietetyka na Akademii Morskiej w Gdyni Członek MINT ( Motivational Intervieving Network of Trainers) międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów Dialogu Motywującego.

W pracy jestem otwarta na to, że każdy z nas jest inny. Dlatego kluczowe jest dla mnie poznanie perspektywy każdego klienta, jego oczekiwań i unikalnych potrzeb. Uwielbiam pokazywanie klientowi, jak wielki i nieodkryty potencjał w sobie nosi, który pozwoli mu osiągnąć niejeden sukces. Prawdziwym wyzwaniem jest praca z całymi rodzinami oraz osobami, których celem jest zmiana masy ciała o 30 - 40 kg. To proces, który wymaga czasu i nieustannego mierzenia się z nowymi doświadczeniami pacjenta. Dlatego specjalizuję się w pracy z osobami, które mają problem w ustaleniu realnych celów dla siebie i osiąganiu trwałych, satysfakcjonujących rezultatów. Swój wolny czas spędzam spacerując, jeżdżąc na rowerze lub grając w siatkówkę. Uważam, że życie to wspaniała przygoda i nieustanne odkrywanie siebie.

Mirosława Westphal - ZnanyLekarz.pl
Marta Kornacka dietetyk gdynia-01

mgr Marta Kornacka dietetyk kliniczny

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Pomimo ukończenie nauki nadal poszerzam swoją wiedzę przez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach.

W praktyce zawodowej kieruję się zasadą, że zdrowe wybory żywieniowe jak i aktywność fizyczna działają profilaktycznie na wiele chorób. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, bo każdy jest wyjątkowy. Pomagam osobom z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość) w wypracowaniu „złotego środka” i powrotu do zdrowia, pomagam przyszłym mamom, jak również wspieram żywieniowo pacjentów z chorobami dietozależnymi.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą w szczególności żywienia kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Mam doświadczenie w doradztwie przyszłym mamom.

W wolnych chwilach działam w fundacji, trenuję cross fit, biegam.

>> mgr Marta Kornacka - rozwój zawodowy i osiągnięciaZobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online

Napisz do nas!

Umów się na wizytę